Банер

за ценители > lifestyle


Голямото преживяване Craft Spirits Taste – Чист Зрял Малц предстои

Дегустация на премиум крафт високоалкохолни напитки от Стария и Новия свят в четвъртък

Гостите ще могат да опитат изключителни образци: уиски от Шотландия, Ирландия, САЩ, арманяк и коняк от Франция, както и независимо бутилирани напитки от Шотландия и Италия.

На 5 октомври Divino и Чист Зрял Малц организират специално събитие – дегустация на световни премиум крафт напитки с фокус върху аромат, вкус и произход. Гостите ще могат да опитат изключителни образци: уиски от Шотландия, Ирландия, САЩ, арманяк и коняк от Франция, както и независимо бутилирани напитки от Шотландия и Италия.

Родени от страстта на независими производители, крафт напитките са базирани на качеството. Те са удоволствие и преживяване, вдъхновено от идеите за мястото на произход, традиционните методи на производство и новаторския подход към чистотата и експресията на аромати и вкусове.

Ще се предлага и интересно съчетаване на високоалкохолните напитки с десерти: аромати и вкусове под формата на френски макaрони, приготвени от Пастисерия Гери и представени лично от сладкаря Васил Юруков.

Ето и производителите, чиито напитки ще се дегустират:


Уиски – Стар свят:
Arran, BenRiach, GlenDronach, Glenglassaugh, Kilchoman - Шотландия
Teeling - Ирландия

Уиски – Нов свят:
Koval - САЩ

Независими бутилиращи компании на сингъл малц скоч уиски:
Шотландия – Gordon & MacPhail
Италия – Samaroli

Коняк – Франция:  Delamain
Арманяк – Франция: Darroze

Някои от премиум крафт напитките ще могат да се дегустират единствено и само по време на Craft Spirits Taste – ЧИСТ ЗРЯЛ МАЛЦ .


Кога: 5 октомври 2017, четвъртък, 16:30 – 22:00 часа

Къде:    Софарма Бизнес Тауърс, Търговски център, етаж 2

Вход: 22 лева на място 20 лева с предварителна продажба във vintageclub.bg https://www.vintageclub.bg/product/bilet-craft-spirits-taste-chist-zryal-malts-1960



На входа посетителите получават 20 талона.

Дегустационното количество за високоалкохолните напитки е 15 мл. То е на цена от 2 до 5 талона, според напитката.  

Може да се купуват и допълнителни талони за дегустация.
Цена на 1 талон: 1 лев

 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Анкета

Ще стане ли България Силициевата долина на Балканите?
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер